We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Misyon & Hedefler

„Vizyon sahibi olmayan, ne büyük umutları karşılayabilir ne de büyük planlar gerçekleştirebilir.“ (Wilson)

Başarılı olan yola devam etmek.

BAŞARILI OLAN YOLA DEVAM ETMEK.

Düşünce ve hal tarzımızı yansıtan bir şirket misyonuna sahibiz. Bu misyonumuz, başarılı olan yola devam etmek için hepimiz için bir teşvik ve kılavuz olmalıdır. Herkes bu anlamda bize katılıyor. İşbirliği ne kadar iyiyse, başarı da o kadar yüksek olur. İyi zamanlarda geleceğe yönelik temelleri atıyoruz.

Kökleri Tirol'da, dalları Avrupa'da.

KÖKLERI TIROL'DA, DALLARI AVRUPA'DA.

Avusturya menşeli bağımsız bir aile şirketi olarak Avrupa pazarlarında ve uluslararası dolaşımda varlığımızı gösteriyoruz. Müşteri portföyümüz marangozlar, mobilya, pencere doğrama, parke ve ahşap yapı endüstrisinden insanlar, sektörel satıcılar ve profesyonel ve amatör uygulayıcılardan oluşmaktadır.

En iyi ürünler, en iyi hizmet.

EN IYI ÜRÜNLER, EN IYI HIZMET.

Müşterilerimiz için yüksek değerli, yenilikçi ve çevreyi koruyan yüzey apreleme ürünleri ile genel kapsamlı çözümler sunmaktayız. Kapsamlı eüitimler, danışmanlıklar ve servisler ise arzımızı tamamlıyoruz.

Güçlü olmak, güçlü kalmak.

GÜÇLÜ OLMAK, GÜÇLÜ KALMAK.

Piyasadaki güçlü ve müşteri odaklı varlığı ve gelecek vaad eden yeniliklerle piyasada yüksek pay oranları elde ediyoruz. Araştırma ve geliştirme, tedarik, üretim, finans, pazarlama, yönetim ve organizasyon alanlarında yetkinliklerimizi sürekli geliştirmemiz, daima bir adım önde olmamızı sağlıyor. 

Tek başına olmak yerine birlikte olmak.

TEK BAŞINA OLMAK YERINE BIRLIKTE OLMAK.

Merkezde insan var. Kişisel ve mesleki gelişimi destekliyor, iyi ve motivasyon sağlayan bir çalışma iklimi sağlıyor ve gösterilen performansları hakkıyla ödüllendiriyoruz. Çalışanlarımızdan, işyerinde tam performans bekliyoruz.

Ortak çalışma, ortak düşünce, ortak bilinç, birlikte konuşma ve ortak sorumluluk, bu ortaklığın temelini oluşturmaktadır.

İnsan ve Çevre için Ortak.

İNSAN VE ÇEVRE IÇIN ORTAK.

Çevre koruma hedeflerini, mali-iktisadi, teknik ve sosyal hedefleri ile aynı tutarlılık içerisinde gözetiyoruz. İş ortaklarımıza adil bir ortaklık anlayışı ile bağlıyız. İlişkilerimiz uzun vadeli ve sağlamdır. Kültürel ve toplum yararına yönelik etkinliklere ağırlıklı olarak Tirol bölgesinde destek veriyoruz.

Geleceğe hazırız.

GELECEĞE HAZIRIZ.

Sürdürülebilir karlılığa odaklanaraj şirketin uzun vadeli olarak gelişmesini garantiliyoruz ve iyi bir öz sermaye temeli oluşturuyoruz. Amaç ve hedeflerimizi gerçekleştirirken ekonomik bağımsızlığımızı koruyoruz. Geleceğin meydan okumasını böylelikle karşılayabiliyor ve dinamik değişikliklere ayak uydurabiliyoruz.

Zum ADLER Online-Shop: