We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

ADLER PUR-Naturmatt sayesinde; doğallık isteyene, koruma da bizden:

Marangozlar elleriyle görürler. Öyleyse, bundan sonra hiçbir şey görmeyecekler. Çünkü ADLER-Werk cila fabrikası doğal etkili yüzey trendini uç noktaya taşıyarak kendini de aştı: PUR-Naturmatt, ADLER'in BWS fuarında tanıttığı ve süper kahraman özelliklerine sahip olan yeni çılgın çocuğu: her şeyi yapabiliyor ama görünmüyor. Onu ne marangozların elleri ne de müşterilerin gözleri görebiliyor.


15.04.2013

HIÇBIR ŞEYDEN VAZGEÇMEYIN

Köln'deki IMM Mobilya Fuarı, sektör dergileri ve ADLER PUR-Naturmatt ürününe Salzburg'daki BWS fuarının ziyaretçilerinin göstermiş oldukları büyük ilgi, şüphesiz gösteriyor ki, mümkün mertebe cilalanmamış bir görünüme sahip olan yüzeyler artık in. Fakat mobilyalar hiç işlenmemiş gibi gözükecek diye onları işlemeden de bırakamayız. Bu nedenle yüzey işleme alanında günümüzde yağlar tercih ediliyor.

Fakat 2 bileşenli poliüretan cilaların dayanıklılığından vazgeçmek istemeyenler bundan böyle ADLER PUR-Naturmatt tercih edecekler. Son derece renksiz mat cila ADLER'in AR-GE laboratuvarının en yeni harikası. Bu ürün, bütün eski ahşap ürünlerde, meşe mobilyalarda ve iç dekorasyonda istenilen ne varsa hepsinin sanki hiç cilalanmamış gibi görünmesini, hatta sadece böyle görünmesini değil böyle hissedilmesini de sağlıyor: Bu sayede ahşabı, gözeneklerini, canlılığını hissedebiliyorsunuz. Buna rağmen ADLER PUR-Naturmatt dayanıklılık ve UV ışınlarına ve solmaya karşı koruma ve aynı zamanda kaliteli bir cila kaplamasının sunduğu bütün avantajları da sunuyor.

TASARIM TRENDI, AMA KULLANIŞLI

ADLER bünyesindeki mobilya cilası geliştirme ekibini yöneten Franz Thummer'in sözleri: "Yeni geliştirmiş olduğumuz bu ürün ile günümüzün tasarım trendi olan doğal yüzeylere eğilimi hem dikkate almış olduk hem de bunu işlevselliğin üzerine çıkarmadık. ADLER PUR-Naturmatt sayesinde marangozlar müşterilerine mobilyaların hem rahatlıkla kullanılabileceklerini hem de yoğun kullanıma karşı dayanıklı olabileceklerini garanti edebilirler."

 

Birçok ADLER müşterisi ve sayısız marangoz, BWS fuarındaki ADLER standına uğrayarak PUR-Naturmatt ürününün bu sansasyonel doğallık etkisi karşısında büyülendi. ADLER - Kurumsal Satış Müdürü Peter Stecher "Bazıları, örnek olarak gösterdiğimiz yüzeylerin gerçekten de cilalanmış olduğuna inanmak istemedi." diye anlatıyor gülerek. ADLER-Werk cila fabrikasının bu yeni "çılgın ürününün" Salzburg'daki fuarda müşteriler arasında böylesine karşılık bulmasının sevincini yaşıyor. 

Basın iletişim

Zum ADLER Online-Shop: