We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Astar ve Son Kat Boyalar

Tüm uygulama seçenekleri için yağlı boyalar

 

İster aktirlik boya, yapay reçine boyası, sprey boya veya spesyal boya olsun – ADLER'de tüm zeminler ve kullanım alanları için doğru astar ve son kat boyalarını bulabilirsiniz.

 

Ayrıca renk tonu isteklerinize de sınır konulmamıştır - şeffaf cilalardan beyaz yağlı boyalara ve oradan rengarenk boyalara kadar bu alanda doğru ürünleri bulabilirsiniz.

 

Özel olarak metalik zeminler için ADLER, değerli yapı malzemeyi koruyan ve pas tutmasını engelleyen zengin çeşitli cila boyalar sunmaktadır. Uygun dizayn tarzını ise dış veya iç mekana yönelik metal efekt boyaları ortaya koyar.

 

Beton zeminler için ise ADLER araştırma laboratuarlarında, bu yapı malzemesini su, kir ve zararlı maddelerden koruyan spesiyal ürünler geliştirilmiştir. Bu zararlı maddeler, koruma uygulanmadığı taktirde büyük gözenekli malzemenin içine nüfus eder ve onu içten tahrip eder. Uzun süreli dayanıklılık için bu nedenle beton zeminlerini ADLER firmasından uygun bir kaplama maddesi ile kaplamak kaçınılmazdır.

 

Astar ve Son Kat Boyalar

Zum ADLER Online-Shop: