We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Cephe ve Duvar Boyaları

Sıva ve beton  üzerinde renk dünyaları yaratmak

 

Ancak duvar boyanızı veya cephe boyanızı doğru seçerseniz duvarlar o özel yaşamzarafetine ulaşır veya hava koşulları ve zararlı çevre etkilerine karşı gerektiği şekilde korunabilir.

 

ADLER Premium boyaları ile yaratıcı dış cephe ve duvar tasarım seçeneklerine sınır konulmamıştır ve kullanıcı dostu şekilde uygulama kolaylığı da garantidir.

 

Dış cephe, binanın "derisidir". dış etkenleri geri iter, sıcaklığı ayarlar ve optik görünümden de sorumludur. Ancak insan cildinde olduğu gibi  dış cephe de, mükemmel ADLER Dış Cephe boyaları ile yeterli ölçüde bakım ve koruma ister. İster sıva, ister tam ısı korumalı dış cephe - her uygulama durumu için doğru boya hazır bulunur.  Böylece dış cephe tasarım fantazilerinizi gerçekleştirmek için engeller ortadan kaldırılmıştır.

 

Yaşam mekanlarının tasarımı insan ruhuna ilişkin derin bilgiler verir. Duvar boyalarında istediğini yapmakta özgür olanlar, çekinmesin. Hedef odaklı seçimler ve efektli kombinasyonlarla boyalar iç mekanları hem ruh hem de beden için bir vahaya dönüştürür.

 

Cephe ve Duvar Boyaları

Zum ADLER Online-Shop: