We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Dışarda Ahşabı Korumak

ADLER, ahşabı korumak konusunda uzmanınız

 

Ahşap, eşi benzeri olmayan bir doğa ürünüdür. Ahşap, iklim, nem ve ortama göre "işler" ve zamanla değişikliğe uğrar.

 

Küf mantarı, mavi mantar, ağaçkurdu veya diğer zararlı böcekler gibi zararlılar da ağacın yapısını uzun vadede tahrip edebilir. Bu nedenle yapı malzemelerinin en doğalı olan ahşap, yıllar sonra da ilk günkü kadar güzel kalabilmesi için özel işlem ve bakım ister.

 

ADLER ahşap koruma cilaları ahşap yapı malzemesini güvenli bir şekilde korur ve güzelleştirir. Bu cilalar özenle test edilmiş ve bu nedenle sağlığımıza ve doğaya zarar teşkil etmez. Suyla inceltilebilen ve solvent bazlı ahşap koruma maddeleri, ahşap cilaları ve ahşap boyalarından oluşan geniş ürün yelpazesiyle ADLER on yıllardır tüm uygulama alanları için en üstün çözümleri sunmaktadır: İster vernik, ister kapatıcı özellikte olsun, ilk boyama veya tadilat, cilalama amaçlı veya ahşap yağı olsun; ADLER'de daima en doğru ürünü bulabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan deneyim ve son yoğun geliştirme çalışmaları sayesinde mükemmel ürün kalitesi garanti edilir.

 

Dışarda Ahşabı Korumak

Zum ADLER Online-Shop: