We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Mobilya-/Parke Cilaları & Sertleştiriciler

Mobilya ve parkeler için en iyi koruma ve apreleme

 

Doğal olarak yetişen yapı malzemesi olan ahşap, insanın huzur ve dinginlik bulduğu çok özel bir yaşam atmosferi sağlamaktadır.

 

Ancak ahşap aynı zamanda leke, nem, kir ve toza karşı da hassas bir malzemedir. Doğru koruma veya mükemmel apreleme işlemi ile güzelliğini uzun yıllar korur.

 

ADLER M:obilya cilaları bu koruma ve apreleme fonksiyonunu yerine getirmekte ve mobilya ila iç dekorasyonda en yüksek standartlara sahiptir. İster SAF vernik olsun ister su bazlı cila; hem kimyasal hem de mekanik yıpranmada en yüksek dayanıklılık ve aynı zamanda kolay işlenebilirlik ADLER ürünlerinde garantidir.

 

Ayrıca ahşap zemin döşemeler ve merdivenlerde de ADLER ürün yelpazesinde geçerli ihtiyaca göre doğru cila ürünü mevcuttur. Apreleme cilaları bir yandan ahşabın optik görünümünü vurgular, diğer yandan da ahşap zemini mekanik ve kimyasal gündelik etkenlerden korur.

 

Mobilya-/Parke Cilaları & Sertleştiriciler

Zum ADLER Online-Shop: