We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Mordanlama

Modern ahşap mordanlama ve dağlama sistemleri ile son moda yüzey efektleri

 

Asırlardır ahşabın doğal güzelliğini "boyama" yoluyla daha da vurgulamak için çalışılır.

 

İşte bu gelenekte ADLER, bir yandan çok çeşitli tasarım isteklerine diğer yandan da en farklı ahşap türlerine hakkını veren kapsamlı bir mordan ürün yelpazesine sahiptir. Su veya solvent bazlı çok sayıda ahşap mordanlama maddesinin yanı sıra ADLER, ahşap yüzeylerinin profesyonel biçimde mordanlanması için gerekli tüm yardımcı maddeleri de sunmaktadır.

 

ADLER bu konuda daima yenilikleri takip eder ve en değişik arzular ve güncel trendlere uygun ahşap boyalarını beğeniye sunar: Ahşap 'antik' görünümlü mü olsun? örneğin bir köy evinde olduğu gibi? Zevkle. Yoksa daha çok modern, fütüristik hatta neredeyse metalik görünümlü mü olsun? Problem değil. "Neoantik“ tarzdan "Klasik", hatta "Style“ görünümüne kadar – Avusturya'nın lider boya uzmanı ahşap boyalarında her isteği yerine getiriyor. 

 

Ancak optik güzelleştirmenin yanı sıra ADLER ahşap boyaları ufak pürüzleri veya ahşaptaki renk farklılıklarını da eşitliyor ve ahşabı bir o kadar daha asil gösteriyor.

 

Mordanlama

Zum ADLER Online-Shop: