We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Mum Cilalar, Yağlar, İç Vernikler

Doğal korunan ve aprelenen yüzeyler

 

Titizlikle imal edilen ürünler, özenli üretim yöntemleri ve kaliteli yüzeyler ADLER'in çevremizden elde ettiğimiz doğan yapı malzemelerine olan bağlılığın bir ifadesidir.

 

Doğal yoldan en iyi koruma – ADLER işte bunun için doğaya yakın ürün yelpazesini yaratmıştır: mum yağı, reçine yağı, parke yağı, sert yüzey, sert mum ve uygun temizleyici - burada her kullanım amacı için doğru doğal ürünü bulabilirsiniz.

 

ADLER Legno-Yağ ve ADLER Legno-Mum ürünleri ise piyasadaki en yeni ürünlerimizdir: çabuk kuruyan ve üniversal olarak kullanılabilen bu yağ, derinlemesine ahşaba nüfus eder ve böylece su ve kiri itici şekilde etki eder. Mobilyalarda, ahşap tavanda, duvar kaplaması veya parke zemin - doğal koruma ve bakımın gerektiği her yerde bu ADLER ürünleri tam da doğru yerdedir.

 

Ahşap iç dekorasyonda halen devam eden trend için ADLER, dekoratif ahşap renkli ve rengarenk tonlarda optimize edilmiş iç mekan verniklerini geliştirmiştir. Duvar ve tavan elemanları böylelikle, ahşabı sarartan UV ışınlarından dahil olmak üzere en iyi şekilde korunur ve böylece kalıcı olarak taze ve doğal kalır. 

 

Mum Cilalar, Yağlar, İç Vernikler

Zum ADLER Online-Shop: