We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Pencere ve Kapı Kaplamaları

Her evin kartviziti: Pencereler ve kapılar

 

Ekolojik değerlendirmelere göre ahşap, pencere doğramaları ve kapılar için çevreyle kesinlikle en uyumlu yapı malzemesidir.

 

"Protected by ADLER" ibareli kalite mührü, ahşap pencerenizin, kapınızın veya mobilya parçanızın çevre dostu bir premium ürünü ile kaplandığını garanti eder >daha fazla bilgi

 

En modern ADLER doğrama kaplamaları ve bakım ürünleriyle uzun süreli dayanıklılık ve kolay bakım garanti edilir. Daha 80'li yılların başında ADLER-Werk fabrikasında su bazlı doğrama cilaları için araştırmalara başlandı. Çok ince düşünülmüş teknoloji ve sürekli gelişim sayesinde ADLER Araştırma ekipleri, son derece iyi ve uzun süreli dayanıklılığın sağlanabildiği, birbirine mükemmel biçimde uyumlu hale getirilmiş bir kaplama sistemini geliştirmeyi başarmışlardır. Üstelik bunu sadece üç iş adımında sağlayabilirsiniz.

 

Ev kapısına ADLER'de özellikle önem verilir. Zira ev kapısı sadece önemli bir mimari tasarım öğesi değil, bunun dışında rüzgar ve havadan da korumak zorunda. Aquawood Protor-Ev Kapı Cilasıyla ADLER, en yüksek kalite beklentilerini karşılayan ve aynı zamanda daha kolay işleme özelliği ile beğenilen ve malzeme giderlerini en aza indirgeyen yenilikçi ve özellikle yüksek dayanıklı bir sistemi kullanıma sunmaktadır - yani hepsi bir arada.

 

Pencere ve Kapı Kaplamaları

Zum ADLER Online-Shop: