We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Yönetim

Die ADLER-Werk Cila fabrikası, Tirol menşeli bağımsız bir firma olup üçüncü jenerasyonda Berghofer ailesinin. ADLER bu güne kadar bir aile işletmesi kalmıştır ve bundan sonra da kalmak istiyor.

 

ADLER-Werk Cila fabrikasının uzun yıllarca genel müdürlüğünü yapan Ing. Günther Berghofer, 2001 yılında şirketinin yönetimini üçüncü jenerasyona devretti.

DAMARLARIMIZDA BOYA AKIYOR!

ADLER şirketi olarak hiçbir şeyi tesadüflere bırakmayız. Bu nedenle üretimden satışa kadar, danışmanlıktan garantiye kadar, üründen imalata kadar işlerimizin tamamını kendimiz yürütürüz. Bu da bizi kararlarımızda özgür ve bağımsız kılar.

 

Cilalar, boyalar ve ahşap koruyucu maddeler konusunda Avusturya'nın lider üreticisi olarak ADLER, High-Tech ürünleriyle sınırlarının çok ötesinde tanınan bir markadır. Yüksek kalite ve kapsamlı bilgi-birikimi başarımızın yapı taşlarıdır. Çevredostu ürünlere değer veriyoruz. "Temiz iş, temiz çevre" sloganımızı adeta yaşıyoruz.

 

Kalite ve ortaklık anlamında müşteri ihtiyaçları ve müşteri yararı bizde ön plandadır. Çalışanlarımıza ve müşterilerimize karşı sahip olduğumuz değer anlayışımız insan unsurunu şirketin odağında tutmaktadır.

 Andrea Berghofer, ADLER hakkında

„Kendimi bildiğim bileli bizde her şey ADLER ile ilgilidir – iyi ki de böyle. Çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler – hepimiz büyük bir aileyiz!“

 

Andrea Berghofer, şirket kurucusu Johann Berghofer'in torunudur. Kendisi, Temmuz 2001'den beri ADLER'in Genel Müdürüdür.

Zum ADLER Online-Shop: